O nás

Kulturní a informační středisko Hronov pořádá kulturní a společenské akce ve městě a s tím spojené činnosti: objednávání kulturních akcí pro dospělé a mládež, výběr dětských představení, pořádání a realizace společenských akcí a zábavných pořadů, propagace jednotlivých akcí, výroba plakátů a letáků.

Dále zajišťuje plynulý chod Informačního centra, které poskytuje: přístupnou databázi místních firem s kontakty, přístupné kontakty na státní instituce z regionu, inf. z internetových stránek, inf. o autobusovém a vlakovém spojení, kontakty na partnerská města a jejich akce, služby cestovního ruchu návštěvníkům města (nabídka ubytování, stravování, pamětihodností, tipů na výlet), nákup zboží za účelem dalšího prodeje zaměřeného na cestovní ruch, zprostředkování služeb – předprodej vstupenek, permanentek, kopírování, výlepová služba, půjčování divadelních kostýmů, provoz bufetu.

Celoplošné zpravodajství a propagace města: výroba a distribuce městského zpravodaje Hronovské listy U NÁS, reklamní a inzertní služby občanům.

Organizační zajištění celostátní mezidruhové přehlídky amatérského divadla ČR se
zahraniční účastí JIRÁSKŮV HRONOV včetně prodeje vstupenek, zajišťování ubytování a stravy pro soubory a ostatní zainteresované osoby. 

Kolektiv KIS Hronov

Kalendář akcí

DivadloPro dětiKoncertPlesVýstavaBesedaKinoOstatní
Květen 2024 < >
29301234567891011121314151617181920212223242526272829303112

Dárkový poukaz

Hledáte pro své blízké originální dárek? Darujte zážitek. V informačním centru na náměstí Čs. armády si vyzvednete dárkový poukaz a je už jen na vás, kumu, na jaké představení a jakou částku vyberete.

Chcete být v obraze?

My vám budeme posílat informace o chystaných akcích v Hronově přímo do vašeho e-mailu!